אייקון של רכבת

מסעדה בירושלים

יש מסעדות ויש מסעדות
אפשר לומר את זה בקול, אין צורך להוציא מאות שקלים בכל פעם שהולכים לאכול במסעדה. בזמן שמסעדות אחרות משקיעות מחשבה באיזה זווית להניח את האנטריקוט, אנחנו חושבים איך לגרום לביס הראשון שלכם להיות הטעים ביותר שחוויתם. מחפשים מסעדה בירושלים? מסעדת "באגט הרכבת" תעניק לכם חוויה בלתי נשכחת!

גם אתם מפחדים לצאת לדייטים?
בתור גבר, כל פעם שחברה שלי מציעה לי לשבת במסעדה, אני מיד נחרד... מניסיון, בדרך כלל ארוחות במסעדה יכולות להגיע במקרה הטוב ל-300 שקל לזוג. מצאנו מסעדה בירושלים, מסעדה מעוצבת יפה והאוכל ממש טעים. ואז הגיע הרגע בו הלב שלי מתחיל לפעום בקצב שאולי מצריך קריאה לרופא, הרגע בו הגיע החשבון. כמובן שמה שהתחולל בפנים לא יצא לידי ביטוי החוצה (אולי קצת זיעה...). לקחתי את החשבון בחיוך, ובמבט חטוף ולגמרי "קול" הסתכלתי על המחיר... וואלה, לא נורא, 147 שקל לזוג! בין אם אתם מרגישים כמוני, ובין אם אתם פשוט מחפשים אוכל טעים ברמה הגבוהה ביותר שיש, ישנה מסעדה בירושלים, מסעדה צנועה שתגרום לכם פשוט לרצות לחזור אליה בכל פעם שאתם רעבים, מסעדת "באגט הרכבת".

מה מיוחד אצלנו?
אנחנו בחרנו להנגיש את המסעדה שלנו לכל אחד ואחת. בא לכם לאכול משהו קטן? תוכלו להזמין טורטייה. הגעתם ממש רעבים? יש לנו במסעדה עסקיות צהריים, מגוון רחב של בשרים בבאגט, המבורגרים וספיישלים על האש. אצלנו במסעדה איכות וטריות המזון המוגש הן בראש מעיינינו. אנו מוציאים רק מנות שאנחנו היינו רוצים לקבל בעצמנו. מלבד לכך שאנחנו מוציאים רק מנות שאנחנו היינו רוצים לקבל, יש עוד דברים חשובים כמו שירות לקוחות. כשאנחנו יוצאים לדייט או סתם יושבים עם חברים לצפות במשחק כדורגל באחת המסעדות, אנו רוצים שירות מהיר, חייכני וסבלני. כל לקוח אצלנו מתקבל בחיוך ויוצא עם חיוך, אנחנו מבינים כמה השפעה יש לשירות אדיב ונוחות על הערב שלכם, אנחנו רק נשפר אותו. לסיום, זה לא מסובך למצוא מסעדה בירושלים אם לומר את האמת, אבל למצוא מקום ששומר על רף כל כך גבוה, זה כבר הופך לעסק מסובך הרבה יותר.