אייקון של רכבת

משלוחים בירושלים

לבשל או להזמין? זאת השאלה…
מה דעתכם לשלב בין השניים? אנחנו נבשל ואתם תזמינו! גם אם יפילו עלינו סגר נוסף, גם אם יגיע יום גשום ואין חשק לצאת מהבית, וגם אם סתם קמתם עצלנים ב 2 בצהריים… ירושלמים, אנחנו בדרך אליכם!   

משלוחים בירושלים
מסעדת "באגט הרכבת" מפעילה שירות משלוחים בירושלים. תוכלו להנות מכל מגוון התפריט העשיר שלנו עם שירות משלוחים מהיר. כן, אנחנו כבר מכירים את כל סוגי הלקוחות, אם אתם אוהבים את הבאגט שניצל שלכם רותח, אין לכם מה לדאוג, המשלוח יגיע אליכם כשהאדים של השניצל עדיין מרחפים באוויר. בגלל שאנחנו מכירים את הירושלמים, אנחנו בוודאי יודעים שלא תמיד יש לכם חשק לדבר בטלפון כשאתם רעבים, למרות שאנחנו ממש נחמדים… במצב כזה תוכלו להזמין משלוחים בירושלים ישירות דרך האתר. תפריט המשלוחים בנוי בצורה ברורה ונוחה לכל משתמש בכל גיל. כל מי שאכל אצלנו בעבר יודע שמבחינתו אין הבדל בין מנה שיוצאת למשלוח ובין מנה שיוצאת ללקוח שיושב במסעדה, מלבד האריזה כמובן. כדי להבטיח שהאוכל יגיע חם ועסיסי אנחנו דואגים להישאר בקשר רצוף עם זמינות השליח באותו הרגע כדי לדעת מתי להתחיל לבשל את המנה. מבחינתו, ברגע שהבשר יוצא מהפלאנצ'ה הוא נכנס לאריזה שומרת חום ומיד יוצא אליכם. כל המשלוחים בירושלים שיוצאים ממנו פעילים לאורך כל שעות פעילות המסעדה. המסעדה שלנו מפעילה שירות משלוחים בירושלים, אך לא בכל העיר כולה, התקשרו לוודא שאנחנו מגיעים אליכם לפני ההזמנה!

 

אצלנו אפילו האותיות הקטנות הן גדולות
עכשיו אפשר לדבר ביזנס? לפני שאתם נכנסים לאתר כדי להזמין משלוח נעדכן אתכם שמינימום הזמנת משלוח הוא 70 ש"ח. העלות של משלוחים בירושלים אצלנו היא בסך הכל עשרה שקלים. המשלוח מגיע אל בית הלקוח באריזה ממותגת ואיכותית ששומרת על האוכל שלכם חם וטרי. בדיוק כמו בישיבה אצלנו במסעדה, תוכלו להנות מארוחות מפנקות, מנות פתיחה וספיישלים. אז אם אתם מרגישים רעבים במשרד, אין מה להסס, אנו מקבלים אמצעי תשלום באמצעות תן ביס וסיבוס. וגם אם אתם לא במשרד, אם אתם יושבים בבית בחוסר מעש, או לאו דווקא בחוסר מעש! אם יש לכם מוטיבציה לשנות, לפתח, לתרום מהבית או מהמשרד... למה שלא תעשו את זה עם באגט ביד?